KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218270

nr 1521 8270

Juan Arroyo. Signerad, daterad 67, Åsna. Olja på duk, 59x73 cm, yttermått inklusive ram: 70x82 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2023
kl 18:48:11

13/2 18:22:04 1      Vinnande bud